Midnight Sun Rifle Challenge 2018

Resultatlister for MSRC øverst på denne siden, under finner dere bildegalleri.

Resultat Midnight Sun Rifle Challenge 2018

Gjennomsnittlig treffprosent var 53,69%

Result MSRC 2018

PlaceShooter IDNameScoreNumer of shootsNumber of hitsHit %
146Marcus O1271249475,81%
254Jo Eken T121.21178976,07%
321Jakob H111.41197966,39%
427Thomas S111.41318363,36%
545Johan E111.21208066,67%
641Simon N108.61258467,20%
783Patrik V1041187563,56%
831Håkon Magne S1031037269,90%
915Per-Erik L102.41227863,93%
1033Markus A99.41167362,93%
1125Erik D98.81188168,64%
1232Knut A98.61067166,98%
1323Kim N98.61278062,99%
1442Anders Ö97.21207663,33%
1572Michal D95.21197260,50%
1657Kenneth S94.21127970,54%
1735Erik A93.81427653,52%
1813Asle B91.81237258,54%
1965Ronny D88.21166455,17%
2075Emil A86.81076964,49%
2177Tommy B86.21097064,22%
2282Christian S861327053,03%
2311Ronny Bonilla-S85.21226654,10%
2462Samuel E84.21226452,46%
2534Ante Johan O83.41216251,24%
2626Håvard T811085651,85%
2761Espen Valstad B801276248,82%
2856Thomas H781186857,63%
2985Christian V77.61115852,25%
3012Hans Van der V761176252,99%
3151Preben S761155850,43%
3214Roar E751125952,68%
3384Sigurd B751236351,22%
3481Jan-Erik S71.81176051,28%
3543Stefan L71.81165648,28%
3652Mathis S71.41075551,40%
3722Andreas F69.81305643,08%
3847Arvid Ö681335440,60%
3924Daniel F65.41154640,00%
4044Joakim A61.81105650,91%
4163Christian Ustvedt K57.81144438,60%
4274Alexander M57.6934548,39%
4316Ole F57.61365137,50%
4471Nils J. M561055148,57%
4517Arne ivar J52.61283829,69%
4673Michal Jaroszynski-W51.81204134,17%
4786Arild K511354029,63%
4855Christian H481053937,14%
4987Thomas M. H351093027,52%

Resultat Midnight Sun Rifle Challenge ELR 2018

Shooter IDName772m967m1336m1613m1840mPoints
John Olav NIOIO-IIIOOIOOIOOO76
27Thomas SIOIIIIIIOOIOOO76
46Marcus OOOIIIIIIOOO54
75Emil AIOIOOIIOOIOOOO50
77Tommy BOIIOIOIIOOO44
16Ole FIIOOOIOOOOIOOO40
17Arne ivar JOIOOIIOIOOO36
Emil SIOOOIIIOOOO36
Lars Ante OOOOIIIOIOOO36
Jørgen SOIIOOIOIOOO36
24Daniel FOIIIOOOIOOO34
Krstian AOOIIIOOIOOO34
32Knut AOOIIOOOIOOO26
51Preben SOOIIOOOIOO-26
65Ronny DOOIIOOIOOOO26
13Asle BOIOIIOOO24
33Markus AOOIIIOOO24
Glen AOIIIOOOO24
11Ronny Bonilla-SOOIIOOOO16
12Hans Van der VOOOIIOOO16
43Stefan LIOIOOOOO16
22Andreas FOOOOI8
61Espen Valstad BOOOIO8
85Christian VOOOIO8
Terje TIOOOO8
26Håvard TOOOOO0
Andeas BOOOOO0

Resultat Midnight Sun Rifle Challenge THLR 2018

NavnScore
Thomas SElite
Marcus AShooter
Christian VShooter
Håkon Magne SShooter
Daniel FShooter
Stefan LShooter
Emil SShooter
Knut AShooter
Asle BShooter
Nils J. MShooter